Stanovy a hrací poriadok

Šport klub Areál Nemocnica

(TJ Stavbár CTPŠ)

Základné pravidlá klubu :

1.       Členom klubu sa môže stať každá osoba, ktorá sa zapíše do klubu, zaplatí členský príspevok a dodržiava stanovy klubu

2.       Člen klubu dostáva pri zápise klubovú kartu v hodnote 10€/rok

3.       Pre členov klubu sú k dispozícii 3 tenisové antukové dvorce, šatňa so sociálnym zariadením a sprchou

4.       Pre členov je za zvýhodnený poplatok k dispozícii aj sauna, masáže, bar, klubová miestnosť s kompletnou audiovizuálnou technikou a terasa na ich vlastné akcie

5.       Pre verejnosť sú dostupné zariadenia podľa zverejneného cenníka

6.       Každý záujemca o hru si tenisový kurt rezervuje vopred a to buď telefonicky  na tel. 0911 925 969 alebo on-line na webovej stránke www.dopravnakarta.sk  po registrácii svojej klubovej karty v tomto systéme (návod na registráciu dostupný u správcu alebo TU)

7.       Čas hry začína vždy celou hodinou a končí sa celou hodinou, ak nie je vyslovene dohodnuté inak so správcom

8.       Základná hracia jednotka je 55 minút + 5 minút na úpravu dvorca – u tenisu zarovnanie ohreblom plus pozametanie (v prípade nejasností kontaktujte správcu)

9.       Hráči si polievajú tenisový dvorec sami iba podľa pokynov správcu (po každom poliatí je nutné uzavrieť ventil na konci polievacej hadice)

10.   Hráči a návštevníci areálu sa správajú tak, aby nerušili ostatných hráčov a návštevníkov areálu a neznečisťovali ho.

Ďakujeme, Šport klub NEMOCNICA

Kontaktujte nás :

Pre kontakt so športovým klubom AREÁL NEMOCNICA Žilina použite nasledujúce :

• Mobil : +421 911 925 969
  • Email: info@sportklub.sk