Športový klub Areál Nemocnica – multi-športový areál

Registrácia do rezervačného systému klubu

!!! Registrácia a prihlásenie možné až po osobnom prebratí čipovej karty v klube !!!

Vitajte v rezervačnom systéme šport klubu Nemocnica, ďakujeme za výber nášho športoviska. Pre skvalitnenie služieb Vám ako našim členom ponúkame možnosť bezplatnej on-line registrácie v našom rezervačnom systéme. Táto ponúka výhodu rezervácie kurtov vo Vami zvolenom termíne kedykoľvek a kdekoľvek kde máte prístup k internetu. Po prihlásení taktiež vidíte stav Vášho kreditu ako aj históriu transakcii. V nasledujúcich krokoch vás podrobne prevedieme celým procesom :

1.       Do webového prehliadača zadajte www.dopravnakarta.sk

2.       V pravej časti obrazovky vyplňte Vaše meno, priezvisko, e-mailovú adresu a zvoľte heslo

3.       Do posledného políčka (Číslo čipu SNR) vložte celé číslo z vašej klubovej karty (bez medzier)

4.       Teraz prosím kliknite na „Registrácia“

5.       V ďalšej časti treba zadať kód z obrázka do políčka pod ním a kliknutím prijať podmienky spracovania Vašich údajov

6.       Na Vami zadaný e-mail príde overovací kód, ktorý treba vložiť do políčka, ktoré sa zobrazí v ďalšom kroku a kliknúť na overenie

7.       Budete prihlásení do rezervačného systému a môžete vykonať rezervácie a kontrolovať Váš kredit, odhlásenie sa nachádza vpravo hore

8.       Pre opätovné prihlasovanie do rezervácie použite adresu  www.dopravnakarta.sk a používajte Vami zvolené heslo a e-mail, ktoré treba vložiť do ľavej časti „Vstup“

Vstup do rezervácie - pre registrovaných členov TU

Kontaktujte nás :

Pre kontakt so športovým klubom AREÁL NEMOCNICA Žilina použite nasledujúce :