Beach futbal v Žiline

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zahrať si beach futbal. Jedná sa o jedinečný zážitok a novú športovú skúsenosť. Vzhľadom k tomu, že prihrávanie v hlbokom piesku je podstatne fyzicky namáhavejšie a technicky obtiažnejšie než je hra na futbalovom trávniku, je hra obvykle omnoho svižnejšia a spravidla podstatne technickejšia než u klasického futbalu alebo futsalu. Menej sa tu prihráva a veľmi často sa tu strieľa na bránu (a to veľmi často priamo zo vzduchu). Vzhľadom na to, že dopad do jemného piesku toľko nebolí a nehrozí žiadne zranenie ako pri dopade na trávnik alebo podlahu, sú pri hre možné rôzne technické finty a triky. Napríklad streľba cez hlavu - tzv. nožničky, vďaka čomu sú zápasy atraktívne nie len pre hráčov ale aj prípadných divákov. Hrá sa bez obuvi teda na boso, tri tretiny po 12 minút. Bežne hrajú 4 hráči plus brankár ale je možné ihrisko aj zmenšiť a hrať v menšom počte.

Ceny za 1 ihrisko

Denne 8:00 - 14:00 Denne 14:00 - 20:00 Turnaj

Beach futbal - NEČLEN KLUBU

12€/hod 24€/hod Cena sa stanoví individuálne